Kurumsal Bilgiler

İnnovatif A.Ş, Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuş bir girişim ve teknoloji projeleri şirketidir. İnnovatif A.Ş.’nin amacı, şehir refahı açısından yenilik ve büyümeye dayalı yerel ve uluslararası projeler ve ortaklıklar geliştirmektir.

Innovatif A.Ş., Ankara’yı Avrasya genelinde bir Veri Havuzu ve Teknoloji Köprüsü olan bir CyberPolis’e dönüştürmek için projeler üzerinde çalışmaktadır. Yürütülen projeler arasında, merkezi şehir alanlarında ekonomiye, teknolojiye ve girişimciliğe katkı sağlayacak TechBridge iş istasyonları ve teknoloji girişimleri için gelecekte accelarator olarak da faaliyet geçecek olan teknik ve girişimcilik akademi merkezleri inşa etmek, yeşil teknoloji dostu ulaşım projeleriyle Ankara’nın karbon baskısını azaltmak, gençler ve girişimciler için teknoloji ve e-oyun odaklı festivaller ve konferanslar düzenlemek, dijital bilim müzesi gibi şehir turizmine katkıda bulunacak yapılar oluşturmaktır. 

Umut KÖKER

Inventor

Umut, Sanal Gerçeklik Teknolojileri Ltd. Şti. şirketinin kurucusu ve ortağı, Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık mezunudur. 3D ve DCC Programlamada uzmanlaşmış olup, bu alanda 24 yıllık bir deneyimi mevcuttur. 15 Yıl önce patlamasını yaşayan 3D Animasyon ile bu konuda TRT için ortak projeler yürütmüştür. İlerleyen zamanlarda Ankara Dijital Animation Ltd.’yi 2001 yılında kurmuş, Sanal Gerçeklik Teknolojileri Ltd. Şti’yi 2012’de ve Holomed’i 2014 yılında kurmuştur. Şu anda Inovatif bünyesinde Başak Hanım ve Inovatif ekibi ile teknolojik yatırımlar yaparak TechnoBridge ve Ankara Halkının son teknoloji ile buluşmasını ve Ankara’nın bir CyberKent olmasını amaçlamıştır.

Başak Eda CAMCI

Startup ve Teknoloji Projeleri Müdürü

Başak, daha önce Türkiye’nin Ana Muharebe Tankı ve İnsansız Hava Aracı Projeleri gibi savunma önde gelen savunma elektroniği proje tekliflerinin hazırlanmasında çalışmış ve 1999-2017 yılları arasında ASELSAN’ın Uluslararası Pazarlama İletişimi Lideri olarak görev yapmış 18+ yıllık bir yöneticidir. Daha sonra Türkiye Bilişim Derneği’nde kısa süreliğine COO rolünü ve takiben Ankara Büyükşehir Belediyesi Teknolojik Projeler Konseyi’nde danışman olarak çalıştı. Başak, şu anda INNOVATİF A.Ş’de Startup ve Teknoloji Projeleri Müdürü olarak çalışmakta ve ayrıca yerel ve uluslararası iş geliştime projelerini
yürütmektedir.

Size sunabileceğimiz teklifler için bizimle iletişime geçin

Ankara’da bulunan ofislerimizden en uygun olanını size bulmak için
bizimle iletişime geçin!