Vizyon Ve Misyon

photo-1556761175-4b46a572b786

Vizyon

Milli teknoloji katma değeri yüksek, Avrasya çapında bilgi havuzu ve örnek bir siberşehir olarak tanınan bir Ankara.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, TechBridges Teknoloji Merkezleri kapsamında, 3D yazıcılar ve scannerları, ihtiyaç duyulan teknik donanımı, internet ve elektrik ihtiyaçlarını, açık ofis alanlarını, toplantı ve seminer salonlarını parlak fikirli gençlerimizin ve girişimcilerimizin kullanımına sunmaktadır.

Bu merkezlerde ayrıca, oyun yazılımı tasarım programları, görsel efekt eğitimi, reklam filmi yapımı gibi teknik eğitimlerin verilmesi de amaçlanmaktadır. Bu girişimlerde yeralmaya yönelik öncelikler; teknolojide yenilikçilik, girişimcilik ve sürdürülebilir uygulamalar olacaktır.

Katılım kapsamında çeşitli mobil uygulamalar, yapay zeka, işletme, sağlık ve organik tarım yazılımları, atık yönetimi telekomünikasyon, bilgi güvenliği, savunma, akıllı şehir sistemleri, e-oyunlar, IoT ve Büyük Veri, e-öğrenme, simülasyon, imaj, coğrafya ve dil işleme, engelli vatandaşlara, yeşil çevre teknolojilerine fikir/ürün/proje üreten, ampute hayvanlar için protez geliştirmeyi hedefleyen genç girişimciler ve daha farklı birçok teknolojik alanda çözüm sunan parlak fikirli gençlerimiz yer alabilecektir.

web_150dpi-2018_12_13_ww_10_dev_sq_1416

Sürekli Gelişim

Şeffaf

Vatandaş Ve Sonuç Odaklı

Size sunabileceğimiz teklifler için bizimle iletişime geçin

Ankara’da bulunan ofislerimizden en uygun olanını size bulmak için
bizimle iletişime geçin!